Floating Park Głębokie jest to wakepark oparty na dwóch wyciągach dwumasztowych. LEWY to wyciąg niemieckiej firmy Sesitec o długości 226 metrów. Wysokość liny aktywnej wynosi 9 m nad powierzchnię tafli. Do dyspozycji riderów są dwa kickery WakePro o rozmiarach M na prawą nogę i L (custom-podkręcony slope) na nogę lewą. Na środku znajduje się rura o średnicy 90 cm firmy WakePro o długości 16 m. PRAWY to wyciąg Primus produkcji polskiej o długości 218 m. Wysokość liny aktywnej wynosi 7,40 m nad poziomem wody. Znajdują się tutaj dwie przeszkody firmy WakePro. Kicker S na prawą nogę i slider cut na prawą nogę o długości 20 m.

Dla początkujących dostępni są doświadczeni instruktorzy. Na spocie prowadzone są również szkółki wakeboardowe dla najmłodszych oraz zajęcia z freestyle’u przez najlepszych riderów KLUBU SPORTOWEGO FLOATING

Floating Park Głębokie usytuowany jest na kąpielisku miejskim w południowej części Jeziora Głębokie. Do korzystania ze swoich uroków zachęca długa i szeroka plaża, strzeżona w trakcie trwania sezonu. Do dyspozycji odwiedzających są przebieralnie, toalety, restauracja, parking oraz wypożyczalnia i sklep ze sprzętem wakeboardowym.
Nasz wakepark znajduje się około 6 km od ścisłego centrum Szczecina. Dojazd do Floating Park Głębokie możliwy jest z 4 kierunków: od centrum miasta, od strony Polic, od Dobrej oraz dzielnicy Osowo. Dojazd zapewniony jest również dzięki komunikacji miejskiej. Kursują tu tramwaje linii 1 i 9, oraz autobusy 51, 103, 106 i 529.

Floating Park działa już szósty sezon więc możesz nam zaufać – nauczymy Ciebie jeździć na wakeboardzie w zaledwie 15 min !!!

 

Zapraszamy serdecznie do Floating Park Głębokie wszystkich miłośników sportów wodnych na zabawę i wspólną naukę.